THERMO HT39 Panel na podczerwień przemysłowy

Dostępność: Na zamówienie, prosimy o kontakt
Cena: 1 980,30 zł 1980.30
Cena netto: 1 610,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

THERMO HT39 Panel na podczerwień przemysłowy to panel o mocy 3500W który świetnie nadaje się do wszelkiego rodzaju powierzchni przemysłowych oraz komercyjnych min. magazynach, halach produkcyjnych,sklepach, warsztatach oraz ośrodkach sportowych. 

Opis THERMO HT39 Panel na podczerwień przemysłowy

 

THERMO HT39 - Panel na podczerwień przemysłowy o mocy 3500W

Thermo HT 39 jest panelem na podczerwień, który swoje zastosowanie znajdzie w praktycznie wszystkich miejscach gdzie zostanie on zamontowany. Od warsztatów, lakiernie aż po miejsca takie jak obiekty sportowe czy też sklepy. Możemy stosować go również na zewnątrz, warunkiem jednak jest, że panel będzie znajdował się pod zadaszeniem. Element grzewczy w tym panelu wykonany jest z posrebrzanego aluminium, dzięki czemu jego właściwości grzewcze są jeszcze lepsze. W przeciwieństwie do innych systemów grzewczych, w przypadku ogrzewania podczerwienią duża wydajność idzie w parze z niskimi kosztami. Panel na podczerwień Thermo HT 22 osiąga temperaturę powierzchni około 300oC. Minimalna wysokość montażu panelu to 2,5 metra, zaś maksymalna 2,9 metra. Za pomocą tych paneli możemy tworzyć strefy grzewcze tylko w tych miejscach w których chcemy np. w miejscu przebywania pracowników. Pamiętajmy, że panele na podczerwień nie wywołują jakiegokolwiek ruchu powietrza.

Wybierając ten panel masz pewność, że z dokonanych zakupów będziesz zadowolony i znacznie zredukujesz swoje koszty ogrzewania.

 

Dane techniczne:

 

 

 

 

Opinie o produkcie Opinie o produkcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl