Wybierz filtry
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Przenośne panele na podczerwień Mantra to następca doskonale sprawdzonego grzejnika Halos. Grzejnik Radialight Mantra to panel na podczerwień, doskonale sprawdzający się w: mieszkaniach i domach, biurach i pomieszczeniach użyteczności publicznej, pensjonatach i hotelach, domach letniskowych, miejscach pracy, magazynach i halach produkcyjnych.

Grzejnik Mantra występuje w dwóch odmianach:

Przenośne grzejniki na podczerwień

Radialight Mantra to wolnostojące panele na podczerwień, które znakomicie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Wykorzystują on technologię grzejników hybrydowych (ogrzewanie na podczerwień i ogrzewanie konwekcyjne), dzięki czemu ciepło odczuwamy dużo szybciej. To urządzenie możemy bez problemu zamontować na ścianie, ale również może służyć nam jak grzejnik wolnostojący za sprawą dołączonych do niego nóżek na kółkach.

Mantra to grzejnik o mocach od 750W do 2000W (w zależności od wybranego modelu). Posiadają przełącznik mocy. Za sprawą tej funkcji możemy dostosować moc grzejnika do wielkości pomieszczenia oraz oczekiwanego przez nas efektu (szybkie nagrzanie pomieszczenia lub utrzymywanie panującej temperatury).

NALEŻY PAMIĘTAĆ, aby nie zasłaniać frontu grzejnika oraz nie przykrywać go np. w celu suszenia ręczników.

Termostat w Grzejnikach Mantra

Nad temperaturą w pomieszczeniu czuwa prosty termostat bimetaliczny. Można również w pełni zautomatyzować pracę grzejnika kupując dodatkowo np. termostat gniazdkowy. Dzięki pionowej obudowie oraz specjalnie zaprojektowanemu elementowi grzewczemu panel grzewczy Mantra jest wysoce energooszczędnym urządzeniem, które zapewni ciepło w każdym pomieszczeniu. Doskonale nadaje się on zarówno do dobrze jak i słabo ocieplonych budynków.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl