Wybierz filtry
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja

Grzejniki elektryczne łazienkowe — Termowentylatory

Termowentylatory łazienkowe pozwalają niskim kosztem zapewnić ogrzewanie elektryczne w łazience. Produkty z naszej oferty zajmują niewiele miejsce i zapewniają cichą pracę — dzięki temu sprawdzą się idealnie w domowej łazience, a ich praca nie będzie zaburzać wieczornych i porannych rytuałów.

W naszym asortymencie posiadamy termowentylatory, które pozwalają na automatyczną pracę. Mogą one pracować w trybie automatycznym, w którym termowentylator wykrywa ruch w łazience, a gdy go nie ma, to obniża on utrzymywaną temperaturę, tym samym zmniejszając zużycie energii.

Można też zaprogramować działanie grzejnika na każdy dzień tygodnia i ustalić godziny, w jakich ma działać i temperaturę, do jakiej ma ogrzewać pomieszczenie. To również jest bardzo praktyczne rozwiązanie, które umożliwia zminimalizować zużycie energii elektrycznej na ogrzewanie łazienki.

Dlatego też termowentylatory świetnie sprawdzą się we wszystkich łazienkach, w których nie ma miejsca na duże i klasyczne grzejniki oraz tam, gdzie domownicy chcą ogrzewać dom elektrycznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl