Producenci
Produkt dnia
O firmie

Nasz sklep ekopodczerwien.pl, zajmuje się sprzedażą m.in.

oszczędnego, ekologicznego oraz zdrowego ogrzewania na

podczerwień. Wszystkie oferowane przez nas produkty

pomogą zredukować koszt ogrzewania od 30% do 70% w

stosunku do tradycyjnych metod.  W naszym sklepie

znajdziecie Państwo takie produkty jak: 

 

 

Panele na podczerwień oraz grzejniki na podczerwień.

W tej kategorii, znajdziecie Państwo panele oraz grzejniki na podczerwień znanych i renomowanych firm. Produkty oferowane w tej kategorii nadają się do montażu zarówno ściennego, sufitowego oraz uniwersalnego.  Produkty są podzielone na: 

Domowe, biurowe panele na podczerwień,

Łazienkowe panele na podczerwień,

Przemysłowe, tarasowe panele na podczerwień,

Akcesoria

 

Promienniki podczerwieni.

Promienniki podczerwieni, świetnie odnajdą swoje zastosowanie zarówno w domu, na zewnątrz, jak również w halach czy też lokalach usługowych. Promienniki, które Państwu oferujemy po włączeniu natychmiast emitują ciepło, dzięki czemu oszczędzamy czas, a zarazem pieniądze ponieważ ograniczamy utratę ciepła kierując promienniki w obszary, które chcemy ogrzać.

 

Folie grzewcze - folie grzewcze na podczerwień.

Folie grzewcze na podczerwień dzielimy na dwie kategorie:

-Folie grzewcze podłogowe - czyli nic innego jak ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe na podczerwień, jednak należy pamiętać, że folie te nadają się, tylko i wyłącznie do suchej zabudowy takiej jak np. podłogi wyłożone panelami. Do konstrukcji mokrych świetnie nadają się Maty grzewcze - maty grzewcze na podczerwień.

-Folie grzewcze pod lustro - dzięki produktom z tej kategorii ogrzejemy nasze lustro i co za tym idzie zapobiegniemy jego zaparowaniu. 

 

Maty grzewcze - maty grzewcze na podczerwień

Każdy rodzaj ogrzewania na podczerwień, także i ten jest obecnie najtańszym z możliwych pod względem zużywanej energii. Maty grzewcze w zależności od rodzaju świetnie nadają się pod każdy typ zabudowy, np. pod płytki (należy umieścić w wylewce samopoziomującej bądź kleju), pod tynk oraz płyty gipsowo - kartonowe, lecz również pod drewno lub panele.

 

Ogrzewanie na podczerwień dywanowe oraz pod dywanowe.

Ten rodzaj ogrzewania świetnie nadaje się na imprezy, wystawy, wszelkiego rodzaju eventy, oraz nawet do obiektów sakralnych. W naszej ofercie znajduję się również dywanik grzewczy easy, który swoimi niewielkimi rozmiarami daje nam możliwość przeniesienia go gdzie chcemy i kiedy chcemy. Należy pamiętać, że przez stopy tracimy dużo ciepła z naszego ciała, a co za tym idzie bardzo łatwo możemy się przeziębić. Dywanik grzewczy easy jest świetnym rozwiązaniem do ogrzania stóp np. pod biurkiem, stołem, w miejscach gdzie przez dłuższy czas jesteśmy narażeni na wychłodzenie. 

 

Termostaty.

W naszej ofercie znajdują się termostaty takie jak: 

-Termostaty przewodowe

-Termostaty bezprzewodowe

-Termostaty do ogrzewania podłogowego

-Termostaty gniazdkowe

-PocketHome

 

Termowentylatory.

Niewielkie, wykonane w nowoczesnej stylistyce termowentylatory cieszą się dużą popularnością jako urządzenie grzewcze, a niektóre z nich również wentylujące. Termowentylatory świetnie nadają się do dogrzewania pomieszczeń, a nawet mogą służyć jako samodzielne ogrzewanie w pomieszczeniach o mniejszym metrażu.

 

Ogrzewacze beczek oraz pojemników IBC.

W tej kategorii znajdziemy produkty z przeznaczeniem przemysłowym min. produkty do ogrzewania zawartości beczek, butli gazowych oraz pojemników IBC. W naszej ofercie znajdują się również produkty z certyfikatem ATEX II 3G, które stosowane są do ogrzania zbiorników zagrożonych wybuchem takich jak: butle gazowe, zbiorniki na olej opałowy lub gaz płynny. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl