Ogrzewanie dywanowe na podczerwień

Ogrzewanie dywanowe na podczerwień

Ogrzewanie dywanowe na podczerwień to idealne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezy, eventy, spotkania itp. Jest wykorzystywane w celu ogrzewania stóp osób, które chodzą po danej powierzchni. Dywany lub chodniki możemy kłaść na różnego rodzaju powierzchniach, a dzięki jego sztywnej powierzchni możemy kłaść na niego krzesła, stoły i inne potrzebne elementy wystroju. 

Ogrzewanie dywanowe na podczerwień powoduje ogrzewanie dolnych partii naszego ciała, a to właśnie przez stopy tracimy najwięcej ciepła. W ofertach znajdują się duże dywany na większe eventy, jak również małe dywaniki, które dzięki swoim rozmiarom nadają się do przenoszenia w dowolne miejsca naszego mieszkania. Poprzez takie rozwiązanie nasze stopy będą cały czas ciepłe, a co za tym idzie, nie będziemy się przeziębiać. 

Dywany grzewcze zbudowane są z przewodów włóka węglowego, które charakteryzują się niskim zużyciem energii oraz szybkością nagrzewania się. Elementy systemu grzewczego można układać obok siebie, ich montaż jest bardzo prosty dzięki czemu nie potrzebujemy do tego fachowców. Dywany mają zazwyczaj standardowe rozmiary, jednak jest również możliwość zamówienia ich według podanego wymiaru.

Plusy dywanów na podczerwień:

- łatwość montażu

- różne rozmiary

- dobra izolacja termiczna od spodu, gwarantująca uczucie ciepła dolnych partii naszego ciała

- stosunkowo niski koszt zakupu oraz utrzymania

- możliwość przenoszenia w dowolne miejsca

Dywany na podczerwień mogą wydawać nam się niepotrzebnym udogodnieniem, jednak jest to wysoki komfort, dzięki temu, że nasze stopy utrzymywane są w odpowiedniej temperaturze, dlatego też nasze ciało jest odpowiednio dogrzane. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dywanów na podczerwień. Gwarantujemy zadowolenie z tego typu produktów. Większe dywany sprawdzą się idealnie w dużych salach, natomiast te mniejsze ogrzeją nasze stopy w czasie siedzenia przy biurku lub przy stole.

 

https://ekopodczerwien.pl/pl/c/Ogrzewanie-na-podczerwien-pod-dywanowe-oraz-dywanowe/32

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl