Ogrzewanie na podczerwień w biurze – czy to się opłaca?

Ogrzewanie na podczerwień w biurze – czy to się opłaca?

Mając własną firmę starasz się by koszty działalności nie były zbyt duże, a pracownicy wykonywali swoje obowiązki w należytych warunkach? To naturalne. Rozwiązanie, które proponujemy jest zatem idealne, ponieważ połączysz oszczędności z jednoczesnym komfortem pracy. Ogrzewanie energią elektryczną jest bardzo drogie, natomiast tradycyjny sposób zajmuje dużo czasu. Gdzie jest zatem złoty środek?

Ogrzewanie na podczerwień jest bardzo elastycznym rozwiązaniem, więc może być zastosowane do niewielkich pomieszczeń, jak również do wielkich hal. Ten sposób jesteśmy w stanie dopasować do naszych potrzeb. To jakie promienniki podczerwieni zastosujemy, zależy od tego jaką moc grzewczą potrzebujemy. W momencie wyboru promiennika musimy dostosować go do rodzaju budynku, wielkości pomieszczenia do ogrzewania, temperatury jaką chcemy uzyskać jak również typu pomieszczenia. Nie jest to łatwe zadanie, jednak po skorzystaniu z pomocy specjalisty, wszelkie wątpliwości na pewno zostaną rozwiane. Dodatkowo panele na podczerwień są eleganckie więc wpasują się w wystrój miejsca, nie szpecąc pomieszczenia. Dzięki wprowadzeniu do biura ogrzewania na podczerwień, możemy zaoszczędzić, ponieważ zużycie energii jest mniejsze od 30 do nawet 70%. Pamiętajmy również o tym, że promienniki podczerwieni są bardzo trwałe, a producenci bardzo często dają aż dożywotnią gwarancję, dlatego nie musimy martwić się o koszty wynikające z eksploatacji urządzenia.

Wybierając tego typu ogrzewanie, należy pamiętać o odpowiednim doborze paneli grzewczych. Warto zatem zasięgnąć porady specjalisty w celu wybrania urządzeń o odpowiedniej mocy. W momencie gdy źle wybierzemy, niestety może okazać się, że zamiast oszczędności, będziemy mieli znacznie wyższe koszty.

 

https://ekopodczerwien.pl/pl/c/Domowe%2C-biurowe-panele-grzewcze-na-podczerwien/19

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl