Ogrzewanie tarasowe – jakie wybrać?

Ogrzewanie tarasowe – jakie wybrać?

Coraz częściej zastanawiamy się co zrobić, by na zewnątrz również ogrzać nieco temperaturę. Promienniki podczerwieni są idealnym rozwiązaniem na tarasy, ogródki piwne oraz inne otwarte przestrzenie, które chcemy ogrzać. Jak zatem dobrać odpowiedni promiennik podczerwieni?

Przede wszystkim musimy szukać promiennika, który jest wodoodporny. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie takiego, który ma obudowę ze stali nierdzewnej, bądź aluminium. Dzięki temu nie będziemy musieli się martwić o niszczący wpływ niekorzystnych warunków atmosferycznych. Kolejną sprawą jest sprawdzenie kodu IP, który mówi nam o skutkach dostania się wody do wnętrza urządzenia. Najlepiej wybierać takie, które są oznaczone cyfrą 3 lub większą. Kolejnym krokiem jest określenie powierzchni, którą chcemy ogrzać. Nie warto kupować promiennika, który uchwyci cały taras, wystarczy, że ogrzejemy miejsce w którym przebywamy. Jeżeli taras jest osłonięty od wiatru, możemy wybrać słabszy promiennik podczerwieni, jeżeli jednak wiatr jest często naszym wrogiem podczas mile spędzanego czasu na balkonie, należy zastanowić się nad dobraniem mocniejszego promiennika. Pamiętajmy również o tym, że korzystamy z tarasu w różnych warunkach, dlatego zamontujmy urządzenie, które będzie posiadać regulację mocy. Ogrzewanie promiennikowe nie powoduje nieprzyjemnego zapachu, nie wymaga konserwacji, jest bezpieczne dla nas i środowiska, jak również dużo bardziej komfortowe. Po włączeniu urządzenia natychmiast odczuwalne jest ciepło, nie trzeba czekać aż powietrze się nagrzeje, tak jak w przypadku innych metod grzewczych.

Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie tylko możesz spędzać czas na swoim tarasie przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych, ale również zwiększyć obroty swojej firmy, podgrzewając temperaturę z 11 na 20 stopni. Inwestując w tego typu urządzenie, masz gwarancję, że klienci twojego baru, czy restauracji, wyjdą zadowoleni.

 

https://ekopodczerwien.pl/pl/c/Przemyslowe%2C-tarasowe-panele-grzewcze-na-podczerwien/34

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl