Deko + Zefiro - 1000W grzejnik elektryczny na podczerwień, panel na podczerwień

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 1 808,00 zł 1808.00
Cena netto: 1 469,92 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Deko + Zefiro - 1000W grzejnik na podczerwień jest grzejnikiem, w którym połączono ogrzewanie podczerwienią z konwekcją, dzięki czemu możemy skutecznie i szybko nagrzać pomieszczenie do oczekiwanej przez nas temperatury. Dzięki pilotowi Zefiro, możemy zaprogramować grzejnik na każdy dzień tygodnia. Deko 1000W w trybie ogrzewania podczerwienią zużywa tylko 20% mocy nominalnej, w trybie konwekcji 80%, a w trybie hybrydowym 1000W.

Opis Deko + Zefiro - 1000W grzejnik elektryczny na podczerwień, panel na podczerwień

Deko + Zefiro - 1000W grzejnik na podczerwień

Deko- 1000W jest grzejnikiem, który łączy ze sobą ekonomie oraz ponadprzeciętny styl, który będzie ozdobą każdego wnętrza. Deko - 1000W w tym zestawie posiada pilot Zefiro, za pomocą którego możemy zaprogramować grzejnik na każdy dzień tygodnia. Dzięki technologii hybrydowej, grzejnik ten świetnie sprawdza się w sytuacji kiedy chcemy w krótkim czasie nagrzać pomieszczenie i utrzymać w nim pożądaną przez nas temperaturę. Deko - 1000W w trybie ogrzewania podczerwienią zużywa tylko 20% swojej mocy! Jest to około 200-220W, w trybie konwekcji około 800W, a w trybie hybrydowym 1000W. Najoptymalniejszą i najoszczędniejszą opcją szybkiego ogrzania pomieszczenia i utrzymania w nim temperatury jest włączenie grzejnika na tryb hybrydowy. Jest to połączenie promieniowania podczerwienią z konwekcją. W tym grzejniku konwekcja jest naturalna, nie posiada on żadnego wentylatora, a dzięki elementowi grzewczemu, który długo utrzymuje ciepło zaoszczędzimy energie. Jeśli ogrzejemy już pomieszczenie w trybie hybrydowym, możemy następnie utrzymywać temperaturę po przez promieniowanie podczerwieni (Deko sam przełączy się w ten tryb kiedy oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta) , zużywając zarazem tylko 20% mocy nominalnej grzejnika. Będziemy odczuwali wtedy bardzo przyjemne ciepło bez cyrkulacji powietrza. Grzejnik dzięki termostatowi zawsze będzie próbował ogrzać pomieszczenie jak najmniejszą mocą.

Deko - 1000W wyposażony jest w wbudowany termostat który posiada następujące tryby pracy: 

1. Komfort- ustawienia termostatu,

2. Eco- zmniejszą temperaturę o 3,5°C, względem ustawienia na termostacie

3. Frost Free- tryb przeciwzamrożeniowy 7°C

4.Stand-By- wyłącza elementy grzewcze, nie wyłączając tym samy urządzenia

5.Program- tryb dzięki któremu możemy skonfigurować ustawienia pod nasze potrzeby na każdy dzień tygodnia. Ten tryb jest dostępny tylko za pomocą pilota Zefiro.

W tym grzejniku dzięki technologi hybrydowej, oraz skonfigurowania funkcji grzania pod własne potrzeby na każdy dzień tygodnia, jesteśmy w stanie zaoszczędzić dużo energii, a co za tym idzie znacznie zredukować koszta ogrzewania.

 

 

 Dane techniczne:

 

Opinie o produkcie Opinie o produkcie

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl